ABEA – głęboko zakorzeniona w naszym życiu!

ANATOLI - ABEA - GGCP

🧿Idea “greckiego okna” powstała już jakiś czas temu. Może nawet za długo zwlekaliśmy, ale jak to mówią w Grecji “το καλό πράγμα αργεί” (to kalo pragma argei) czyli “dobra rzecz spóźnia się” 😃I choć w międzyczasie wiele aspektów dotyczących jego organizacji zostało poddanych dyskusjom i burzy mózgów, jednego byliśmy pewni. Od samego początku wiedzieliśmy, że pierwsze produkty jakie pojawią się w oknie to będą produkty firmy ABEA – oliwy i kosmetyki na bazie oliwy z oliwek.

🌿Dlaczego? Sami również posiadamy drzewka oliwne i co roku zbieramy ich plony. Wiemy ile pracy wymaga procedura pielęgnacji drzewek oraz proces zbierania (trzepania). Wiemy jak bardzo ważny jest prawidłowy proces tłoczenia, aby oliwa z oliwek była najwyższej jakości i jakość tą zachowała jak najdłużej. ABEA to firma, która powstała w 1889 roku na Krecie i jest pierwszą firmą zajmującą się oliwą z oliwek w Grecji. Przez 3 wieki zdążyła stać się nie tylko prestiżową firmą, ale także firmą, która nigdy nie przestała odnosić się z wdzięcznością do Natury. Sami też z nią współpracujemy i można powiedzieć, że znamy ją nieco “od kuchni” 🙂

ABEA SHOP | ABEA

Z resztą co tu dużo pisać! Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku o ABEA! Poczujcię magię, pasję a przede wszystkim więż jaka łączy Kreteńczyków z oliwą z oliwek a także czułości z jaką odnoszą się właśnie do drzewka oliwnego:

💙

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *